Historia tych butów to zupełna bajka.

Trzech przyjaciół z Boulder, Kolorado popłynęło na Karaiby. Podczas wyprawy byli zmuszeni do zakupu sklejonej pianki, która posłużyła im jako obuwie. Fakt ten zainspirował ich do otwarcia firmy, która swoje działanie skupia wokół ich pomysłu na wykorzystanie pianki.Pomimo braku funduszy i braku akceptacji pośród mody obuwniczej, stworzyli wielobarwne Crocsy – z wyglądu podobne do szwajcarskiego sera z wygodnym środkiem i przede wszystkim z materiału likwidującego zapach potu – tak fantastyczne buty spowodowały światowy boom na rynku obuwniczym. Wszystkie gwiazdy zaakceptowały nowy styl. Młodzi ludzie pokochali go. Nastąpiła prawdziwa rewolucja.

Firma dzięki ogólnej akceptacji swoich wyrobów wygenerowała w 2003 milion dolarów zysku a w 2006 stała się najbogatszą firmą z segmentu footwear.

Pomimo błyskawicznego sukcesu Crocsy cały czas przestrzegają pierwotnych wartości firmy CROCS FOOTWEAR. Cała firma jest zobowiązana do tworzenia lekkich, wygodnych, antypoślizgowych, funkcjonalnych a zarazem modnych butów, które mają być wytwarzane szybko, porządnie i co najważniejsze w przystępnej cenie dla Klientów.

W przeciągu kilku lat firma Crocs stała się jednym z największych na świecie producentów w branży obuwniczej i wyróżnia się na tle innych firm szerokim wyborem modeli obuwia na każdą okazję.

160 gram zdrowia

To, co zakładasz na nogi ma znaczenie niebagatelne. Stopy są niezwykle wrażliwe, wymagają pielęgnacji. Jedynie wysokiej jakości buty pozwalają uzyskać gwarancję zdrowia. Dlatego wyborowi odpowiedniego obuwia powinieneś nadać najwyższy priorytet.

Trwałe i pewne

Takich butów trudno szukać gdzie indziej. Kosmiczny wygląd, niesamowity wybór kolorów, a przede wszystkim wyjątkowa wygoda to tylko kilka z ich cech charakterystycznych. Dobre obuwie to także wyjątkowa trwałość. Buty oferowane przez naszą firmę charakteryzują się niezwykle wysoką jakością. Mając je na nogach nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek.

Dopasowane do stopy

Dobre buty dopasowują się do stóp swojego właściciela. W przypadku naszego obuwia dopasowanie to jest szczególnie dokładne. Wszystko dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału (PCCR), który rozgrzewa się pod wpływem ciepła stóp i jeszcze lepiej do niej dopasowuje. Niezależnie od tego, czy masz na nich skarpety, buty Crocs nie będą niepokoiły Cię przykrymi zapachami, zapobiegną poślizgom i powstawaniu rys na podłodze.